• szkoła windsurfingu w Pszczynie
  • oferta letnia
  • oferta zimowa
  • kitesurfing
  • nauka pływania

FUN UNIVERSITY

Rafał i Mariusz poznali się jakiś czas temu na kursie ratownika wodnego w Oświęcimiu. Mariusz dojeżdżał na stopa, Rafał na składaku (20km!).

Na zaliczeniu z uwalniania się z chwytów tonącego omal nie utopili swoich instruktorów.

W te same wakacje pracowali już razem na kąpielisku tworząc duet nie do pokonania przez tonących :).

Narciarstwem oraz windsurfingiem interesowali się od zawsze, więc po pewnym czasie nadeszła chwila aby przystąpić do kursów instruktorskich.

Padała tylko komenda "przyszły czwartek Zakopane", "za tydzień Szczyrk" i już jako uczestnicy kursów szlifowali swoje pedagogiczne talenty.

I tak po pomyślnym zdaniu kilku egzaminów zaczęła się nieustanna podróż po Europejskich kurortach narciarskich: Włochy, Austria, Francja, Szwajcaria, Szczyrk :).

Latem windsurfing, więc Hel, Rhodos Chorwacja, Rugia, Francja...

W międzyczasie Rafał ukończył AWF i już jako nauczyciel i trener pływania rozpoczął karierę trenerską prowadząc swoich podopiecznych do finałów Mistrzostw Polski.

Kilka lat później magistrem został Mariusz co w pełni pozwoliło mu oddać się swojej pasji.

Praca z osobami w różnym wieku oraz stopniu zaawansowania nauczyła nas cierpliwości, kreatywności oraz podejścia do każdego kursanta.

Do tych co się nie nauczyli- nie przyznajemy się :). Rafał ze swoim podejściem do dzieci przebija chyba Kulfona i Monikę, Mariusz prowadzi niezapomniane szkolenia na najwyższym poziomie.

Uczestnicząc w dziesiątkach wyjazdów sportowych o charakterze szkoleniowym chcemy zaproponować Wam własną formę wypoczynku w ciekawych miejscach, połączoną z aktywnym spędzeniem czasu. Widząc jak kręci nas sport chcemy zarażać nim innych.

Obozy zimowe

Brak wydarzeń w tej kategorii

Copyright © 2013 FUN UNIVERSITY - Wszelkie prawa do serwisu zastrzeżone.